2015 Cinderella Lady Tremaine

Ďalší môj prírastok roku 2016.


Dráčik ponúkal minulý rok Popolušku v šatách z bálu a svadobnú z hranej verzie Disneyho klasiky, ktorú nakrútil Kenneth Branagh v hlavnej úlohe s Lily James. Film som ešte nevidel, priznávam. Samotná Popoluška ako bábika ma nelákala. Avšak asi mesiac pred Vianocami Dráčik doplnil do sortimentu aj Vílu Kmotričku a macochu Lady Tremaine.

Cate Blanchett je jedna z mojich najobľúbenejších herečiek a bábika sa na ňu veľmi podobá. Tvár je síce označená iba ako Disney, ale je to tvár Cate.:) Telo je belly button 1999, ale bez skrytých kĺbov v nohách. Šaty sú nádherné, skladajú sa z viacerých látok. Dominuje zelený asi satén, trošku žltého saténu. A zadná strana tej úzkej časti, kde má nohy je z takej jemnej priesvitnej látky. Jej najväčšie mínus sú tie namaľované rukavice, tie sú príšerné. Kvôli nim som ju prvýkrát nekúpil, až druhýkrát, keď som prišiel zas do Dráčika, som ju zobral.:) Plastová ozdoba vo vlasoch, náhrdelník a náušnice mi až tak nevadia. Vlasy majú krásnu farbu, hlava je bez lepidla, akurát, že vzadu v hlave má až 3 tie plastové hlúposti. :( Veľmi sa mi páči jej pravá ruka, vyzerá ako keby si ju dávala pobozkať nejakému mužovi.:)

Skutočná Lady Tremaine:

A bábika. :)Pred ďalším prírastkom si zas predstavíme najprv kolekciu, z ktorej pochádza.:) Dnes je 31.01.2017 a ešte som tento rok nič nekúpil, takže sa teším, že v 2017 som ešte bez prírastkov.:)

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rok 2022 v znamení tvárí

Tváre v roku 2021

Rok 2020 v znamení tvárí