1975 Free Moving Barbie

Cez Mozillu a Chrome mi nešlo písať články, tak píšem teraz cez Operu. Takže, konečne môžem dobehnúť resty. Na rade sú pražské bábiky. Johana mi cez Ivku poslala 6 bábík, ktoré odstránili limity, ktoré som si pri zbieraní stanovil. :D

Táto Barbie je prevratná v tom, že má špecifické telo vďaka, ktorému sa môže hýbať, v trube ju nahnete na bok alebo rovno a zafixujete vzadu tou pákou.

Bábika vyzlečená:
https://www.flickr.com/photos/47392708@N04/4995727905

Barbie je akože športovkyňa, má pôvodne tenisový úbor a raketu, ale keď jej pridáte dlhú sukňu je pravým dievčaťom 70.rokov, ktoré môže ísť do mesta alebo na rande. Okrem Barbie vyšli aj blondínka PJ (tvár Steffie), černoška Cara (tvár Steffie), Ken (tvár 1968 Ken) a Curtis (tvár Brad). Tu môžete vidieť celú kolekciu a pôvodný stav Barbie:

Moja Barbie má vyblednuté vlasy a farby v tvárí. Je oblečená do šiat z inej kultovej Barbie zo 70.rokov - Quick Curl. Bábika je veľmi zaujímavá a je staršia ako ja. :D Je to prvá Barbie v mojej zbierke s tvárou TNT 1962, ktorej som sa vyhýbal, pretože som si stanovil, že do svojej zbierky akceptujem len dámy, ktorých tvár nie je staršia ako Steffie 1971. Keď som ju mame ukázal, zdesene mi povedala, že už beriem všetko. :D A dodala, že ju mám vyhodiť, nevyhodil som ju, takže si môžete pozrieť jej fotky. :) Musím si trošku na ňu zvykať. :)
Nabudúce sa posunieme o 5 rokov dopredu.:)

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Tváre v roku 2021

Rok 2020 v znamení tvárí

Pozdrav