2009 Camping Family Skipper

Teraz Vám predstavím úplne nečakaný prírastok, čiže nie je to ani bábika (využívam zatiaľ krycie názvy podľa Tinky) "Keď myslíš" a ani bábika "To by som jej neodpustila". :) Pred dvomi dňami som ani netušil, že táto bábika bude u mňa bývať.:)Poštárka mi v stredu doniesla aj bábiku "Keď myslíš" a potom Skipper o ktorej som si myslel, že je bábika "To by som jej neodpustila" . Takže som začal vybaľovať (bez toho, že by som si prečítal údaje na balení, asi prvýkrát v živote som to urobil a skoro sa mi to vypomstilo). Zrazu som vytiahol blond bábiku zabalenú v igelite, namiesto černošky. Začal som sa rozčuľovať ako ma predajca dobehol (stále som nevidel tvár bábiky) a aké starosti budem mať s reklamáciou. V tom som sa pozrel na balenie a zistil som, že zásielka nie je z USA, ale z ČR.

Vtedy mi to došlo a konečne som odhalil tvár bábiky. Prišla Skipper od Hanneton, za čo jej veľmi ďakujem. Tu ju môžete u Hanneton vidieť.:) Bolo to úplné prekvapenie, ktoré som nečakal a okrem toho je v stave ako vybalená práve z krabice.


Táto bábika znamenala návrat po 6 rokoch Skipper ako sestry Barbie a po troch rokoch absencie tváre Skipper. Vždy sa mi veľmi páčila, je taká mladistvá. Vyzerá naozaj ako puberťačka. Ak by som chystal pokračovanie príbehov, mala by istú úlohu. Jednoducho, keď chytím do rúk bábiku hneď viem, či je vhodná alebo nie do príbehu.:) Dokonca som jej vymyslel aj meno Taissa.

Hanneton už na svojom blogu popísala jej telo a výbavu (s ktorou všetkou ku mne docestovala), takže tomu sa nebudem venovať. Som z nej nadšený, len bohužiaľ obsahuje 2 neduhy súčasných Barbie:

1. oblečenie vzadu je z inej látky.
2. má tvrdú hlavu.

Tak fotky.:) Ináč dnes už docestovala aj bábika "To by som jej neodpustila". Čiže už mám doma všetky tohtoročné zásielky.:)

Taissa sa bude k niektorým fotkám vyjadrovať, keďže je veľmi inteligentná, aktivovala si schopnosť úpravy jazyka podľa geografického územia. :D

"Zdravím, všetkých!"


"Kde som sa to ocitla?""Hej! Ja fotím, som za objektívom, nie pred ním."
Nabudúce bábika "Keď myslíš." Ktorú by som zas ja nazval "Nikdy sa nevzdávaj, Grécko Ti pomôže." :D

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rok 2022 v znamení tvárí

Tváre v roku 2021

Rok 2020 v znamení tvárí