2008 Little Red Riding Hood and the Wolf giftset

Predstavujem jednu z nových bábik.:)Červená čiapočka / Karkulka bola pôvodne v sete i s vlkom. Keď vyšla, boli voči nej protesty, že má príliš sexi kostým, až pripomínajúci kostým zo sexshopu. Mne sa páčil. Je už zo zaniknutej edície Silver Label (prechod medzi Pink a Gold), navrhla ju dizajnérka Sharon Zuckerman, ktorá už pre Mattel 3 roky nepracuje. A bábika má tvár Alice (bez roku) a je poslednou nositeľkou danej tváre. Telo je model muse.

Pôvodný vzhľad:


Ku mne Ruby (meno, ktoré som jej dal podľa Karkulky zo seriálu, Kde bolo tam bolo) docestovala od darcu ako jediná ženská bábika. Veľmi ma potešila nová tvár v zbierke (vyzerá ako hybrid Mackie a novej Nichelle), model muse telo. Nádherná maľba - prekrásne oči a krvavočervené pery + červená manikúra. Jej vlasy sú nádherné - hebké, husté, dlhé, vlnité, ani ofina nevadí. Prišla oblečená v kultovom oblečení z kolekcie Fashion Avenue.


Jej jedinou chybou je obrovská hlava, ktorá vyniká pri fotení s inými bábikami. Je väčšia ako playline hlava. Ale keď sa fotí sama, je dokonalá.:)

Mohol by Mattel skúsiť túto tvár aj v menšom rozmere, keďže obe jej nositeľky ju majú nafúknutú. :(


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Tváre v roku 2021

Rok 2020 v znamení tvárí

Pozdrav