Ako sa menila Kendra :)

Dnes Vám ukážem, ako sa Kendra menila. :)Takto vyzerala najprv ako Bead Blast AA Barbie, fotka v krabici. Samozrejme, na fotke je bábika s Nichelle tvárou, ale okrem tváre bolo všetko totožné. V takomto stave som ju nemal možnosť zažiť.:(


http://www.ebay.com/itm/1997-NRFB-BEAD-BLAST-AFRICAN-AMERICAN-BARBIE-DOLL-18889-/290776799236?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43b3a5d804

Zblízka, toto si môžete dosadiť k vrchnému obrázku a budete vedieť ako úplne pôvodne vyzerala. :D Musím uznať, že v takejto podobe bola nádherná, okrem ofiny a "lietavého" materiálu vlasov, ktorý mala.:) :
http://www.amargosavalley.com/personal/MRD/Africa11.html

No, takže "Kendru" si niekto kúpil alebo ju dostal v stave hore vyššie. Potom sa s ňou hral, prezliekal ju. Čiže mohla vyzerať asi takto:

http://www.flickr.com/photos/49891406@N02/4647133105/sizes/z/

No a potom chcelo byť dieťa kreatívne a z bábiky hore vyššie urobilo toto. To už je Kendra v stave ako som sa s ňou prvýkrát stretol (akurát oblečenie bolo iné).:( Kúpil som ju asi pred 5 - 6 rokmi cez internet za 100 Sk + 50 poštovné. Bolo mi jej ľúto, tak som sa nad ňou zľutol. Prišla komplet o ofinu, dostala hrozný strih vlasov, zmazanú časť farby na perách i zubov a zlomeninu krku.:(Tu je viac fotiek.:)


Začal som s ňou experimentovať, zmazal som jej farbu na lícach a perách. A rozhodol som sa ju prevlásniť na červenovlásku, lebo takú som ešte nemal. Ale keďže, prevlásňovať neviem, dopadla hrozne. Skoro rok mala vlasy len po obvode hlavy a ešte aj permanentne stlačenú hlavu. Popri prevlásňovaní išla dole aj časť obočia.:( No a vlasy, čo som navlásnil sa schlpili.:( Čiže vyzerala ešte horšie ako predtým, totálne na vyhodenie.:(


Ale na Kendru sa usmialo šťastie. Irča mi navrhla, že jej prerobí vlasy, ktoré sa už nedali zachrániť, čiže je navlásnená úplne na novo. Na obrázku už nemá stlačenú hlavu, ale bohužiaľ prišla aj o časť oka a obočie začalo miznúť.:( Pravdaže, že za to Irča nemohla, bohužiaľ to sa stáva pri starších bábikách, že maľba ide ľahko dole.:( Fotka je od Irči.:)


Irča mi napísala, žeby bola veľká škoda nechať Kendru so zmazanou maľbou, tak mi navrhla, aby som napísal niektorým zberateľkám, ktoré sú expertky na premaľby. Vybral som si Lenku, ktorá Kendre vdýchla nový život. Úplne dodržala pôvodný vzhľad oka, domaľovala jej obočie, zamaľovala zuby a potom dostala novú farbu pier.:) Fotky sú od Lenky.:)

Tu má už žiarivý úsmev ako z reklamy a obe oči + obočie.:)

A tu je už konečný vzhľad:

Irči a Lenke patrí veľká vďaka za to, že ju dali takto dokopy a to zadarmo. Ďakujem Vám dievčatá!:)

A včera Kendra dorazila ku mne domov. Tu sú už fotky na tele a v tunike od Marušky.:) Krk má ešte stále zlomený, snáď jedného dňa sa odhodlám k jeho oprave.:) To je len zopár fotiek, ešte ich bude neskôr viac.:)


Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rok 2022 v znamení tvárí

Tváre v roku 2021

Rok 2020 v znamení tvárí