Novinky z jesenného chatu s dizajnérmi

Čaute, takže ubehli 3 mesiace a opäť bol chat s dizajnérmi. Bohužiaľ, tentokrát som sa nedostal ku kompletnému prepisu ako minule, tak mám len zhrnutie. :(Opäť veľa neprezradili.:( Vykľúčkovali z tématiky pivotal bábík, tak, že zostalo nejasné, či nejaké budú alebo nebudú, isté je, že Kenov s telom Harley v dohľadnom čase určite nečakajte. Ľudia sa pýtali na Barbie podľa Madonny, dizajnéri by ju tiež radi videli, avšak Madonna ešte nikdy neprijala ponuku Mattelu.:(

Do Silkstone kolekcie pribudnú černoška Barbie (ktovie, či bude mať klasickú tvár 1959 alebo nebodaj prvú tvár Christie) a černoška Francie (tá bude mať určite rovnakú tvár ako tie 2 tohtoročné, totižto černošky Francie mali vždy rovnakú tvár ako belošky Francie a z toho bolo plno škandálov).

Bude dizajnérska morská víla, čiže bude to niečo ako Athena, Medusa či Kleopatra. Bude mať úplne novú tvár.

Taktiež zverejnili fotky dvoch nových bábík (nevidel som ich) jednou je Grace Kelly z filmu Okno do dvora a Hope Diamond, ktorá je založená na diamante, ktorý je vystavený v jednom z amerických múzeí a o ktorom sa traduje, že každý kto ho vlastnil alebo sa ho dotkol, postihla ho kliatba.:) Bábika má historické konzervatívne šaty a červené vlasy. Ohľadom tváre som sa ešte nedozvedel, ale je dosť možné, že táto bábika možno bude niektorých končatín ako bola Athena. :)

A rozšírila sa informácia, že bábiky zo sveta nebudú stáť 24 dolárov ako bolo povedané, ale až 34 dolárov.:(

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rok 2022 v znamení tvárí

Tváre v roku 2021

Rok 2020 v znamení tvárí