Zraz trojzberateľský 2. časť

Pokračovanie fotiek zo zrazu. :) Ale z nejakého dôvodu, je v totmo článku málo fotiek Nikkých bábík, avšak tie uvidíte u Mary, pretože ona fotila Steffie a Goddess vo veľkom počte.:)
Tu som vytvoril z bábík od Mary dvojicu James Bond s JLo. Sú to úžasné bábiky. James je obrovský sympaťák a oblečenie od Justina Biebera sa mu skvelo hodilo.:) JLo je kráska a tie jej vlasy, opätovne sa som sa do nich zaľúbil, vždy, keď som ju opäť fotil, tak som bol z nich nadšený.:)Piráti Karibiku - to je úžasný set. Bolo to skvelé, si takto odfotiť Jacka. Mary spomenula, že Angelica ho nechcela pustiť samého, tak sa pribalila. :D Tak tu som sa pokúsil zachytiť ich krásu.:)Detaily na nádhernú Christie. To boli úžasné časy, keď playline bábíky vyzerali takto.:)

Keďže Nikky bola nadšená z dvojice Tris a Four, ja som skúsil niečo menej časté - Christie a Four a Monte Carlo a Four.:)

A Jacka som odfotil s inými Larami ako je Angelica.Detaily na nádhernú Havajčanku. Je naozaj skvost.


Opäť Christie.:)Všetci páni spolu.:)
Detail na úžasnú maľbu Jamesa Bonda, musím priznať, že som si ho obzeral na ebayi po zraze. :D


Všetky model muse bábiky z fotenia.:)A toto sú dievčatá s inými telami, Angelica so svojim pivotal telom by mala byť skôr medzi model muse, ale bolo ich veľa, tak som ju dal sem.:)
Tak to boli všetky moje fotky zo zrazu.:)

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rok 2022 v znamení tvárí

Tváre v roku 2021

Rok 2020 v znamení tvárí