Novinky pre rok 2013

Čaute, vo štvrtok bol letný chat s dizajnérmi, bohužiaľ zatiaľ som sa nedostal ani k prepisu celého chatu a ani žiadnému sumáru, ale zisťujem.

Avšak pár informácií už mám.:)
Náhrada za basics bude!!! Meno kolekcie je "The Barbie Look". V predaji bude pred Vianocami, čiže o 2 mesiace budú asi fotky. Bohužiaľ, zatiaľ sú len 2 veci potvrdené, v kolekcií bude bábika s tvárou Steffie a bábiky budú mať telá model muse. Kolekcia bude viac zameraná na módu ako bábiky = zlá správa v pre mňa, lebo z toho vyplýva, že bábik nebude veľa a tým, že už Steffie zabrala jedno miesto, sú malé šance na návrat niektorej dlho alebo málopoužívanej tváre.:( Zberatelia by tam v kolekcií chceli vidieť Loboutin, Laru, Kaylu, Mbili, Teresu a Tango. A nechcú tam Aphrodite, Carnivale a Mackie.

Nasledujúca fantazijná Barbie od Lindy Kyaw bude Afroameričanka ( pracuje na nej s černošským dizajnérom Stephenom Burrowsom). Nebude pivotal, bude mať veľa šperkov a vzorov na oblečení. A najdôležitejšie info, bude mať úplne novú tvár!!!

Linda Kyaw navrhne na budúci rok platinum label bábiku ako náhradu za tú kovovú kolekciu (Splash of Silver, Glimmer of Gold, Pinch of Platinum a Rush of Rose Gold).

Budúci rok sa objaví ďalšia bábika s tvárou morskej víly z tohtoročnej kolekcie.:)

A nakoniec niečo na pobavenie - dizajnéri napísali, že vyrábajú tak málo kĺbových zberateľských bábik, lebo je to drahšie a oni sa chcú sústrediť na oblečenie a vizuálnu stránku bábik.

Som zvedavý či zistím niečo viac o pripravovaných bábikách zo sveta, výročnej Midge a nejakých filmových bábikách.:)

Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Rok 2022 v znamení tvárí

Tváre v roku 2021

Rok 2020 v znamení tvárí